с. Гребенів

Курорт у Сколівському районі Львівської області, розташований на мальовничих берегах річки Опір, притоки Стрия. Навколо нього підносяться вершини Сколівських бескидів. Гори куполоподібної форми, розташовані в ряд, наче гребенем оточують долину і населений пункт…Плавні лінії їх вершин, покриті лісовою і трав'яною рослинністю, створюють навколо Гребенова неповторний краєвид.

 
Довколо села розташовані такі гори, як: Зелем’янка, Чорний верх, Вертіж, Вівковання, Кучера, Закалівська, Черенище, Дякові поляни, Рівна, Зелемінь, Кудрявець, Під погар, Ділок, Остинець та інші.

Найвищі з них гори Зелемінь (1177м.) і Кудрявець (1244м.)

Більша частина села розташована на правому березі ріки Опір. Живлять її три великі праві протоки – Зелем’янська, Джершенська, Гребенівська.
На території села є мінеральні джерела. Найбільше з них розташоване на Зелем’янці, в урочищі Шматерівка. Вода цього джерела має 96% мінералізації.
Колись тут був бальнеологічний курорт.
Джерела типу «Нафтуся» знаходяться в урочищі Гельбуш (Зелем’янка), біля гір Кучера і Сухий.

Відпочиваючі можуть відвідати такі пам’ятки архітектури, як – Церква Святої Трійці в с. Гребенів ( 1842р.) та дзвіницю ХIХ ст. в с. Крушельниця, церкву та дзвіницю (1824р.) в с. Корчин, Каплицю Пресвятої Діви Марії (1838р.) в с. Підгородцях, Церкву ХIХ ст. в с. Урич, Скелі Довбуша…
Недалеко від Гребенова, на правому березі Опору, знаходиться могила князя Святослава Володимировича. Архітектурну цінність має вілла 1929р., у якій проводив духовні навчання та реколекції митрополит Андрей Шептицький. Нині на цьому місці розташована родинна садиба "Три брати".

Місце розташування селища є досить вдалим, оскільки через нього проходить залізнична колія та міжобласна дорога. Неподалік знаходяться витяги гірськолижного Славська та Тисовця.

У нас Ви можете чудово та весело провести свій відпочинок у будь-яку пору року!